Aktualności

III miejsce Eweliny i Karoliny w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek III miejsce Eweliny i Karoliny w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

W dniu 4 stycznia 2013 r. Ewelina i Karolina, wraz z wychowawcą Jackiem Jurczakiem wzięły udział w IX PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK PLACÓWEK OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZYCH W JAROSŁAWIU.

Na scenie wystąpiły dzieci z całego Podkarpacia. Organizatorem imprezy był Dom Dziecka w Jarosławiu pod kierownictwem Pani Małgorzaty Foryś –Dyrektora .Celem przeglądu było; podtrzymywanie i rozwijanie tradycji wspólnego kolędowania; prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży ;rozwijanie zdolności twórczych; uwrażliwienie na wartości i wybory dokonywane spośród różnorodnych jakości współczesnej cywilizacji; pogłębianie chrześcijańskich wartości poprzez śpiewanie kolęd i pastorałek. W tym wydarzeniu wzięło udział  32 uczestników z 16 placówek opiekuńczo wychowawczych, którzy prezentowali swój repertuar solo i w duetach. Jury w swoich ocenach brało pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworu oraz wartości artystyczne prezentacji.

Po długich obradach wyłoniono laureatów poszczególnych kategorii konkursowych. Systematyczna praca wychowawcy oraz zaangażowanie się młodych artystek zaowocowały na konkursie zajęciem III miejsca w kategorii duety, Kolęda : „Lulajże Jezuniu” - Ewelina Frydrych (akompaniament), Karolina Frydrych (Vockal).


Zdjęcia: Dom Dziecka w Jarosławiu


 
 
2011 © Dom Dziecka w Długiem im. Janusza Korczaka
Wszelkie prawa zastrzeżone
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl