Ponownie w Warszawie

Dzięki inicjatywie osób pracujących w firmie HALEON Poland Sp. z o.o. w dniu 19 stycznia 2024 roku mogliśmy ponownie odwiedzić stolicę, tym razem w towarzystwie wychowanków Domu Dziecka w Stalowej Woli, którzy nie tylko zapewnili nam miłe towarzystwo ale jeszcze ugościli pysznym drugim śniadaniem.
Pierwszym punktem wyjazdu był spektakl w Teatrze Capitol. Obejrzeliśmy piękny, szalony, roztańczony, pełen emocji i wzruszających piosenek musical w wykonaniu młodych artystów. Spektakl ten porusza ważne tematy, mówi o tym, że wzajemnie panujące wśród młodzieży hejtowanie nie jest już modne!
Później udaliśmy się do pięknego biurowca firmy HALEON, gdzie po pysznym lunchu nadszedł czas na spotkania z pracownikami firmy.
Pracownicy firmy HALEON nie tylko zaznajomili nas ze specyfiką wykonywanej pracy, ale także przeprowadzili z nami warsztaty z zakresu Category Management/Zarządzanie Kategorią.
Wychowankowie bardzo kreatywnie podeszli do zaoferowanych zajęć, prowadzili ciekawe i merytoryczne dyskusje, w większości wykonywanych zadań nasza wspaniała młodzież prezentowała cenne i wartościowe wypowiedzi. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nasi wychowankowie ukończyli z wyróżnieniem praktyczne warsztaty z zakresu rozumienia procesów zakupowych, budowania kategorii oraz zasad merchandisingu w punkcie sprzedaży, na dowód czego każdy z nich otrzymał stosowny certyfikat.
Wizyta w firmie HALEON, a przede wszystkim możliwość poznania ścieżek kariery pracujących w niej osób stała się ogromną inspiracją dla naszej młodzieży.
Raz jeszcze dziękujemy za poświęcony czas, organizację super wyjazdu. Macie ogromne serca. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wam wszystkiego dobrego w życiu zawodowym oraz osobistym.